#niemarnuJEMY

codziennie po 17:00 kawa lub herbata w prezencie do wybranego ciacha

Idea

prosto z serca

Mamy dla Was słodką gratkę! Codziennie od 17:00 do wybranego ciacha sprezentuJEMY Wam pyszną kawusię (espresso, americano, kapuczinę) lub liściastą herbę.

Wiecie o tym, że korzystamy tylko ze świeżych składników, wszystkie potrawy przygotowujemy na bieżąco, a ciacha pieczemy dla Was codziennie. Nie uznajemy marnowania jedzenia i mamy nadzieję, że jak tylko będziecie mieć ochotę na popołudniowe małe co nieco, to skorzystacie z naszej pozytywnej promki!

Kawusia

na wynos? weź swój kubek!

Każdemu kto zamówi kawę na wynos i będzie w posiadaniu swojego kubka termicznego sprezentuJEMY najdoskonalsze w tej części globu wegańskie ciastko.

Fantastycznie czekoladowe, cudownie miękkie, a jednocześnie kruche i oczywiście po brzegi wypełnione miłością. Forma konsumpcji jest dowolna – znamy takich, co lubią zanurzyć ciastko w kawie, są wielbiciele/lki ustalonego porządku – ci najpierw wcinają słodkości, a następnie w błogostanie delektują się zawartością kubka. Ważne, żebyście w drodze do pracy/kina/tu-podaj-dowolne-miejsce mieli ręce pełne… dobroci!

kawiarnia zakopane, najlepsza kawa w zakopane, kawa zakopane, ciasto zakopane, cukiernia zakopane, cukiernia w zakopane, pyszne ciasta zakopane, kawa na wynos zakopane, ciasta bezglutenowe zakopane, wegańskie ciasta zakopane, roślinne mleko zakopane, wegańskie jedzenie zakopane, herbaciarnia zakopane